II Top Festiwal Weselnych Zespołów Muzycznych 2015

2 Top Festiwal Weselnych Zespołów Muzycznych 2015W dniach 10 – 11 stycznia 2015 roku odbył się II Top Festiwal Weselnych Zespołów Muzycznych. Przegląd ten organizowany jest w ramach cyklicznych Podkarpackich Targów Ślubnych odbywających się na Hali Podpromie w Rzeszowie.

W przedsięwzięciu wzięło udział ponad 20 zespołów muzycznych z całego regionu. Prezentacja zespołów odbywała się na specjalnie przygotowanej scenie, w sobotę oraz w niedzielę po około 6 godzin. Całość transmitowana była przez Telewizję Internetową rzeszownazywo.pl.

Przekrój zespołów, które miały okazję się zaprezentować był w tym roku bardzo szeroki. Od składów małych po duże, od zespołów mniej znanych po te bardziej popularne. Uczestnicy targów z pewnością zapoznali się z częścią podkarpackiego rynku zespołów weselnych.

Formuła II Top Festiwalu była taka sama jak w 2014 roku. Każdy zespół miał około 30 minut na scenie, by zaprezentować pełnię swoich możliwości. Na początku wyświetlano także wcześniej przygotowaną, krótką prezentację zespołu.

Jak już wspomnieliśmy, festiwal można było śledzić na żywo na stronach Telewizji Internetowej Rzeszów Na Żywo. Wszystkie występy można również obejrzeć na kanałach YouTube poszczególnych zespołów, bądź na kanale telewizji Rzeszów Na Żywo (festiwal był rejestrowany). Dźwięk realizowany był przez firmę Toton Show z Rzeszowa.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję Top Festiwalu Weselnych Zespołów Muzycznych.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *