Porady weselne

 

Akustyka sali weselnej

Akustyka sali weselnej

Podczas wyboru sali weselnej przywiązujemy największą uwagę do jej lokalizacji, wystroju wnętrza, otoczenia czy jakości obsługi. Nie ma w tym chyba niczego dziwnego. Warto jednak zastanowić się nad jeszcze jednym, często pomijanym aspektem, jakim jest akustyka sali.

Disco polo na weselu

Disco polo na weseluWybór repertuaru muzycznego przeznaczonego na wesele często bywa powodem zawrotów głowy niejednej pary, a kwestia ta figuruje na liście najbardziej dyskusyjnych i gardłowych rozterek branych pod uwagę w tym temacie – zaraz po doborze lokalu i menu.

Piosenka na pierwszy taniec

Pierwszy taniecWydawać by się mogło, że każda para, która jest ze sobą na tyle blisko, by planować swoje wesele, ma także swój ulubiony taniec lub chociażby ulubioną piosenkę. Taką, przy której oboje się poznali, podczas której między nimi „zaiskrzyło”, albo tę po prostu przez nich lubianą, bo przypominającą im jakieś wspólnie spędzone chwile. W praktyce okazuje się jednak, że niekiedy zupełnie jej brak. A nawet jeśli jest, posiadanie takowej nie wystarcza, kiedy w grę wchodzi wybór tej melodii, która będzie ich pierwszą – oficjalnym symbolem ich miłości i nowej drogi życia, do dźwięków której zatańczą na swoim przyjęciu. Co wówczas?